Czas ruszyć z miejsca!

Po długim okresie lokalnego kwitnięcia na dysku twardym, czas przejść on-line. A przy tym zakasać rękawy i zabrać się za pozycjonowanie…
(1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Prześlij znajomemu Prześlij znajomemu

5 comments to Czas ruszyć z miejsca!

 • No, najwyzsza pora brachu :) ..tak trzymac..juz rzucam pozytywna aure na stronke i wasza prace

 • Ach, to pozycjonowanie -praca trudna, żmudna i nieciekawa, przynajmniej ja tak to odczuwam.Prowadzę bloga od niedawna i właśnie ta strona działalności przysparza mi najwięcej trudności, zabieram się do tego jak pies do jeża, też tak właściwie „kwitnę sobie na dysku twardym”i „śpiewam sobie a Muzom”:-)
  A „śpiewam” o sprawach związanych z duchem i materią(siła umysłu,”Sekret” PP, wizualizacja,świadomość itp).
  Fascynują mnie również tematy,o których piszecie:trening umysłu,techniki skojarzeniowe(poznane m.in.na kursach Silvy),zamierzam też włączyć te sprawy do tematyki swojego bloga.
  Życzę błyskawicznego rozwoju , zapraszam do wzajemnych odwiedzin, kontaktów i wymiany doświadczeń.
  Z pranicznym pozdrowieniem!

 • Niestety tak właśnie jest. Czasochłonność pozycjonowania i innych prac przy stronie jest ogromna, a wolnego czasu baaardzo niewiele.

  Życzę powodzenia przy pozycjonowaniu i rozwijaniu bloga :) Chętnie poczytam w wolnej chwili :)

  Pozdrawiam,

  Paweł

 • Dzięki, dobre słowo zawsze się przyda:-_
  A jak Wy sobie radzicie, co Waszym zdaniem lepsze: Adder,sprytne katalogowanie czy może jeszcze coś innego? Ja spróbowałam „Sprytnego” , ale tam trzeba określać podkategorie i mam z tym trochę kłopotu:-)
  Pozdrawiam serdecznie!

 • Nie używaliśmy żadnego z rozwiązań do tej pory. Z tego co wiem, Adder często bywa uważany za nieskuteczny, chociaż niektórzy twierdzą, że to kwestia konfiguracji. Sami nie korzystamy, więc nie bardzo możemy się wypowiedzieć. Sprytne, jako przyspieszenie katalogowania ma pozytywne opinie. My do tej pory dodaliśmy stronę ręcznie do kilku katalogów i staramy się zostawiać linki na innych stronach, np. udzielając się na blogach, czy forach, chociaż ja ostatnio mocno i to zaniedbałem. Brakuje na to czasu, przecież chodzi w końcu o to, żeby przeczytać, co inni piszą i napisać, co samemu się myśli. Myślę, żeby skorzystać z linkiseo.pl, przeczytałem pozytywne opinie na ich temat.

  Pozdrawiam,

  Paweł

Dodaj komentarz

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>