Zakładkowa Metoda Zapamiętywania – Inne zakładki

mix_zakladek

Kilka słów na podsumowanie opisu Zakładkowej Metody Zapamiętywania

Zakładki można tworzyć według swoich indywidualnych preferencji. Jeżeli na przykład jesteś pasjonatem samochodów albo mechanikiem samochodowym to możesz przyjąć za słowa ?wieszaki? części samochodowe, albo modele. Jeżeli jesteś kucharzem to twoja zakładka może składać się z dań, warzyw czy innych produktów spożywczych. Jeżeli masz jakąś pasję na przykład zbierasz znaczki, albo stare monety, to oczywiście też możesz to wykorzystać do zbudowania swojej zakładki. Zakładka przede wszystkim musi jak najbardziej odpowiadać osobie która będzie z niej korzystała. Nigdy nie powstaną identyczne zakładki, ponieważ nawet jeżeli dwie osoby przyjmą te same elementy, to w swoim obrazie widzą je zupełnie inaczej. Pole tworzenia zakładek jest nieograniczone dla twojej wyobraźni, więc do dzieła!

Jak zwiększyć wiedzę którą już masz o 100%?
Sposób aby tego dokonać jest łatwiejszy niż myślisz?:). Wystarcza abyś każdą zakładkę (obrazową, osobistą, alfabetyczną, mieszkaniową, rymowankę, czy też swoją własną) zobaczył na przykład w wodzie, ogniu, bryle lodu albo w czym tylko chcesz. Na przykład jeżeli jako pierwszą zakładkę obrazową przyjąłeś pióro to teraz możesz je zobaczyć np. w wodzie, jako drugą zakładkę przyjąłeś łabędzia to teraz zobacz łabędzia w wodzie itp. W ten sposób można w dowolnej ilości zwiększać swoje zakładki.

(2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Prześlij znajomemu Prześlij znajomemu

Dodaj komentarz

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>