Subskrypcja email

Zapisz się na powiadamianie o nowych wpisach!

W tym miejscu masz możliwość zapisania się na powiadamianie o pojawieniu się nowych wpisów na blogu http://piekny-umysl.pl. Dzięki czemu będziesz otrzymywać najświeższe posty, niedługo po tym, jak zostaną opublikowane. Ponieważ nowe wpisy pojawiają się dość nieregularnie niestety, będzie to duże udogodnienie.

Darmowy kurs pamięci i newsletter.

Aby zapisać się na Darmowy 20-dniowy Kurs Pamięci oraz newsletter z informacjami o wszelkich nowościach na http://piekny-umysl.pl, podaj swój email i imię w formularzu poniżej:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Jako subskrybent naszego newslettera, będziesz otrzymywać różne bonusy, które z czasem będą pojawiać się na tej stronie w podziękowaniu za towarzyszenie nam w podróży zgłębiania tajemnic umysłu :) Takim bonusem jest właśnie darmowy, e-mailowy kurs pamięci. Zapisz się, a przez kolejne 20 dni będziesz otrzymywać cenne lekcje na temat, jak funkcjonuje oraz jak usprawnić swoją pamięć.

Aby zapisać się na powiadamianie o nowych wpisach, czytaj dalej.

Mechanizm subskrypcji obsługuje firma Google poprzez http://feedburner.google.com, wobec czego masz pewność, że Twój email będzie tak bezpieczny jak to możliwe. Nie udostępniamy Twojego adresu osobom trzecim. Ponieważ google nie udostępnił formularza subskrypcji w języku polskim, poniżej zamieszczamy zrzut ekranu formularza wraz z jego tłumaczeniem dla nieznających języka angielskiego. Zapisanie się na subskrypcję przebiega w następujących krokach:

  1. Po podaniu adres email i kliknięciu „Subskrybuj” otworzy się formularz jak na zrzucie ze skopiowanym adresem podanym przez Ciebie.
  2. Następnie, należy przepisać ciąg znaków na obrazku w celu wyeliminowania botów.
  3. I pozostaje kliknąć „Subscribe”.
  4. Na swoją skrzynkę dostaniesz email z prośbą o potwierdzenie subskrypcji. Dopiero po kliknięciu w link w mailu Twój adres zostanie dodany do listy i będziesz otrzymywać od nas powiadomienia.

Podaj swój adres email:

Dostarczone przez FeedBurner

Poniżej zamieszczam zrzuty i tłumaczenie poszczególnych formularzy

Aby zobaczyć zdjęcie w pełnym rozmiarze, kliknij w miniaturkę.

Wypisanie się z subskrypcji jest równie łatwe, co zapisanie się. W dowolnym emailu z newslettera w stopce znajduje się informacja: „To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.” (Aby nie otrzymywać więcej tych wiadomości, możesz wypisać się teraz.). Kliknij w link „unsubscribe now” w emailu, aby się wypisać. Po kliknięciu zobaczysz zrzuty pokazane poniżej (kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnym rozmiarze).